e-book "PPK w enova365"
Kompletna instrukcja i przewodnik po Konfiguracji i ustawienie systemu enova365 
pod obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych.

To Podręcznik razem ze screenami z systemu enova365. 

Dzięki temu samodzielnie i poprawnie przygotujesz system do rozliczania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

Został stworzony w oparciu o dokumentację producenta enova365. W ramach promocji e-book jest teraz dostępny razem z nagraniem video z webinaru, który prowadziliśmy na żywo z użytkownikami enova365. 40 minut nagrania pokazuje to co zostało zebrane w postaci Instrukcji w e-booku "PPK w enova365". 

Dostęp do darmowego webinaru otrzymasz po zakupie e-booka. 

 
Czy w Twojej firmie obsługujesz PPK w enova365?
Czy pracujesz na module Kadry i Płace w enova365? 

Jeśli tak, to ten ebook jest dla Ciebie.

Poprawna konfiguracja PPK w enova365 pozwoli Ci szybko i prosto przejść przez proces kwalifikacji, zgłoszenia i rezygnacji pracowników z PPK. Pokażemy, jak wysyłać pliki do instytucji finansowych oraz jak przekazywać pobrane od pracowników składki. 


Co jest w środku?

17 stron instrukcji - opisy ze screenami systemowymi, które ułatwiają i prowadzą operatora za rękę w procesie konfiguracji.

Po zakupie dodatkowo otrzymasz dostęp na naszej AkademiEnova365 do darmowego nagrania video webinaru "PPK w enova365".


Co po przeczytaniu e-booka "PPK w enova365"?
Obejrzyj nagranie webinaru "PPK w enova365", które nagraliśmy razem z użytkownikami systemu enova365 i naszymi klientami. W 40 minutowym video omawiamy wszystkie zagadnienia, które pozwolą Ci samodzielnie skonfigurować PPK w enova365. Na końcu nagrania są pytania od uczestników dotyczących PPK w enova365. 

Jeśli po przeczytaniu i obejrzeniu video - dalej będziesz mieć wątpliwości, wystarczy, że napiszesz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania dotyczące tematu Pracowniczych Planów Kapitałowych w systemie enova365.

Wielu naszych klientów ma już skonfigurowany system samodzielnie lub z nasza pomocą. Czasu na to zostało niewiele, więc decyzja należy do Ciebie jak to wykonasz. Zapraszamy do lektury Instrukcji pdf - link do zakupu:


Dla kogo jest e-book "PPK w enova365"?
  • Pracowników działów Kadr i Płac
  • Pracowników działów HR
  • Administratorów systemu

Pytania FAQ
  • Jak mogę zamówić e-booka?  Po kliknięciu zielonego przycisku "KUPUJĘ" zostaniesz przekierowany na stronę koszyka z zakupem e-booka. Wypełnij dane i opłać zamówienie. E-book będzie wysłany na podanego przez Ciebie maila. 
  • Czy to na pewno e-book dla mnie?  Jeśli jesteś użytkownikiem systemu enova365, musisz rozliczyć w tym systemie Pracownicze Plany Kapitałowe i szukasz podręcznika jak to zrobić, to e-book z instrukcją jest napisany dla Ciebie.
  • E-book nie dotarł. Co robić?  Sprawdź w pierwszej kolejności folder spam - technologia czasem płata figla. A jeśli to nic nie pomoże to napisz od razu do nas na kontakt@akademiaenova365.pl, a wyślemy go jeszcze raz.  
  • Czy otrzymam fakturę VAT?  Tak, oczywiście.
  • Mam inne pytanie, gdzie uzyskam odpowiedź?  W przypadku jakichkolwiek innych pytań lub wątpliwości oraz we wszystkich sprawach związanych z zamówieniami możesz skontaktować się z działem obsługi klienta pod adresem: kontakt@akademiaenova365.pl

Copyright 2021 - AkademiaEnova365