Pokażę Ci jak szybko nauczyć się systemu! 
enova365 jest dla każdego

Kurs, podczas którego opanujesz enova365 od podstaw. 
Zrób Skuteczny i Efektywny onboarding do sytemu. 

Praktyczne Lekcje video, dzięki którym rozpoczniesz pracę w enova365!
Możesz dołączyć do użytkowników enova365, 
którzy skutecznie chcą zacząć pracę w systemie.

Dlaczego powstał ten program?

Ty lub Twoja firma zatrudniacie nowego pracownika. Jakie dostaje pierwsze zadanie? 
Musi się nauczyć systemu enova365. 
Często jest to coś zupełnie nowego dla niego. W dodatku po pierwszym uruchomieniu, system wydaje się dla niego mocno skomplikowany. Poprzedni na którym pracował robił to zupełnie inaczej. 

Co robi nowy pracownik w firmie? Jak uczy się systemu?  

Szef powiedział wyraźnie: tutaj masz login, hasło i zacznij od razu pracować na enova365.  
To bardzo dobry system. Na pewno dasz radę 😃 Więc próbuje. 

Prosi o pomoc kolegów z pracy lub znajomych, którzy pracują już na enova365. Aby pokazali Ci jak to się robi. 
Z pewnością znasz ten sposób – kolega pokazuje jak się coś robi, a Ty zapamiętujesz lub notujesz. Zazwyczaj jednak, nie ma czasu na powtórne pokazywanie danej funkcji. Dodatkowo, często w firmach właśnie tak są szkoleni pracownicy. Przez to nie znają wielu funkcji oraz nie wiedzą jak łatwo i skutecznie nauczyć innych pracy w enova365.

A poza tym koledzy sami byli wprowadzani w system w podobny sposób. Nikt nie pokazał im procesu jak się nauczyć łatwo i skutecznie enova365. Dzisiaj już tego nie pamiętają, bo płynnie posługują się funkcjami systemu. Im się również wydaje, że nowy opanuje system sam i to szybko. Bo oni przecież też tak zrobili.  

Co nowy pracownik może jeszcze zrobić? 

Przeczytać instrukcje pdf? Ale jest ich bardzo dużo. Nie wie jak czytać te pdf'y. Czytać i od razu klikać w enova365?  
Zazwyczaj użytkownicy enova365, nie czytają instrukcji, gdyż uznają tą metodę za nieskuteczną.

Może zadzwonić i wykupić indywidualne szkolenie od firmy wdrożeniowej? Ale to kosztuje i ... w zasadzie nowa osoba nie wie o co ma pytać wdrożeniowca. Przecież nie wie dokładnie z czego powinien być przeszkolony.  Obawia się, że szef wyda na niego kilkaset złotych, a może więcej, a on... czy będzie w stanie po takim szkoleniu już płynnie pracować? 

Ogarnia go często frustracja, a nawet bezsilność ?!  Boi się pytać kolegów, robi błędy, już stresuje go praca?! 
Grozi to dużym zniechęceniem do systemu i do nowej możliwe, że bardzo wyczekiwanej pracy.  Szef powiedział, że  ma nadzieję nie zawieść się na nim już na początku.  

A przecież może to wyglądać zupełnie inaczej .


Znasz takie historie? A może Ty też tak próbujesz poznać enova365? 

Jako wdrożeniowcy enova365 często mamy pytania od użytkowników i klientów, które się powtarzają. Sporo z nich dotyczy podstaw:
"Jak to wydrukować?"; "Gdzie znaleźć ten wydruk?"; "Dlaczego nie działa mi jakiś filtr?"; "Dlaczego mam na liście coś innego niż kolega obok?" i tym podobne.  

Świadczyć to może o tym, że te osoby potrafią już dość intuicyjnie pracować na systemie, ale tak naprawdę nie znają pewnych podstaw obsługi. Często nie przeczytały żadnej instrukcji. Nie otrzymały tych sławnych pdf'ów, zapewne mało jest też dostępnych takich instrukcji. A przecież wiemy jak to jest w Polsce z instrukcjami 😃. Mało osób je czyta.

Nowi pracownicy często mają szkolenia wstępne, ale najczęściej prowadzą je doświadczeni wdrożeniowcy, którzy nieświadomie pomijają pewne podstawy. Nas to też ostatnio spotkało. To znaczy - to my szkoliliśmy nowych pracowników. Szkolenie miało być dwudniowe, ale koledze udało się przerobić materiał w jeden dzień. Właściciel firmy był zachwycony: "zapłacę tylko połowę ceny za szkolenie!" 

Po kilku dniach właściciel zadzwonił do nas i mówi, że nic nie nauczyliśmy jego ludzi pracy w systemie!
Konsternacja. Myślimy, jak to?! Ludzie byli na szkoleniu, zrobiliśmy je błyskawicznie, pokazaliśmy wszystko, a nawet więcej niż zakładaliśmy. Więc skąd te "reklamacje"?  Wróciliśmy do klienta i sprawdziliśmy wiedzę przeszkolonych osób. 

Co się okazało? Że nie umieli, a czasami wręcz nie rozumieli prostych rzeczy. 

Dlaczego tak się stało? Bo dopadła nas klątwa wiedzy. Cóż to takiego? Ekspert, w tym przypadku nasz kolega wdrożeniowiec z góry założył, że użytkownicy coś już wiedzą. Mówili, że już pracowali na innych systemach. 
I najważniejsze, przecież są inteligentni, ten klient nie zatrudnia "słabych" pracowników. Więc przyjął, że nie musi tłumaczyć  im takich podstaw jak lista w enova365, filtrowanie, wyszukiwanie czy skrótów systemu. 

"Przecież oni powinni to wiedzieć!? Takie podstawy miałem im tłumaczyć?"
 
To i podobne szkolenia dały początek nowemu projektowi Akademii Enova365. Ale o Akademii czytaj poniżej.

Kto stoi za kursem?

Magdalena Ciach

Autorka kursu enova365 jest dla każdego.

Od kilku lat pracuje na systemie enova365.

Przy tworzeniu kursu skorzystała z własnych, "bolesnych" doświadczeń, związanych z samodzielną nauką enova365 oraz uczeniem przez kolegów. 
O ile można to było nazwać nauką 😃

W firmie zajmuje się koordynacją zadań i zleceń od użytkowników enova365. Codziennie ma styczność z użytkownikami systemu i doskonale wie jakie mają problemy.

To Magda w naszej firmie wdrożeniowej zmieniła sposób myślenia o nauce systemu. Sprawiła, że zaczęliśmy lepiej słuchać naszych klientów i użytkowników. Dzięki temu możemy lepiej dopasować naszą pomoc i wsparcie do ich prawdziwych potrzeb. 
 

Mariusz Wiśniewski

Ekspert systemu enova365.
Specjalista w wielu obszarach - kadrach i płacach, księgowości, projektach, budżecie i handlu. Zapewnia wsparcie merytoryczne kursu.

Przeszkolił niezliczone grono użytkowników systemu. 

Na enova365 pracuje od jej początku czyli jakieś 18 lat.

Na co dzień od ponad 20 lat pomaga Przedsiębiorcom w rozwoju ich biznesów poprzez wdrażanie systemów do zarządzania Firmami.

Wierzy, że dzięki większej świadomości i dokładnemu poznaniu funkcji, użytkownicy systemu enova365 mogą być bardziej skuteczni w swojej pracy.
Przedstawiamy kurs enova365 jest dla każdego
To pierwsze tak praktyczne szkolenie z obsługi systemu enova365, 
które pozwoli Ci skutecznie zacząć pracę z systemem.

Twoja firma pracuje na enova365? 

Zostałeś właśnie zatrudniony i masz się nauczyć tego systemu?

Jesteś nowym użytkownikiem systemu?

Chcesz poznać system, bo pracodawcy chcą zatrudniać osoby, które znają już enova365?

Planujesz zakup licencji enova365?

Zainstalowałeś już enova365 i może nie masz pojęcia jak zacząć?


Jesteś w dobrym miejscu. Pokażemy Ci jak zacząć naukę enova365. 

 • Przejdziemy z Tobą cały proces nauki. Od wyboru wersji poprzez instalację systemu po pierwsze uruchomienie i prezentację podstawowych dostępnych funkcji w działającym systemie.
 • Nie będziesz musiał uczyć się od kolegów z pracy, którzy nie potrafią szkolić z obsługi systemu. Nie mają na to również wystarczająco dużo czasu w czasie pracy. Dają Ci na początek login i hasło, może pokażą jak uruchomić system na Twoim stanowisku i ... zostawiają Cię, abyś radził sobie samemu.
W kursie otrzymasz sprawdzoną wiedzę, powstałą na bazie doświadczeń naszych klientów, użytkowników systemu enova365. 

Poznasz proces i zbudujesz własną strategię nauki systemu. A następnie przejdziesz kilkumodułowy kurs pod okiem mentorów i ekspertów enova365. Dzięki grupie Facebook poznasz innych ludzi takich jak Ty, którzy pracują z enova365.

W kursie znajdziesz praktyczne lekcje, które między innymi: 

 • Nauczą Cię do czego służą poszczególne ikony menu
 • ​Pokażą Ci jak możesz korzystać z dostępnej pomocy do systemu
 • ​Omówią ważne pojęcia dotyczące enova365
 • ​Wyjaśnią podstawowe czynności i funkcje systemu
 • Samodzielnie skonfigurujesz wygląd okien i formularzy pod Twoje indywidualne potrzeby 
 • ​Przeprowadzą Cię i nauczą podstawowych i standardowych procesów, takich jak na przykład:
"Jak wystawić fakturę VAT?"; 
"Jak drukować z systemu różne formularze?"; 
"Jak przenosić dane do excela?"; 
"Jak korzystać z dostępnych skrótów?"
i kilka innych

Oto co konkretnie dostaniesz w kursie:

 • 45 lekcji, około 3,5 godziny nagrań video (będzie docelowo więcej)
 • ​Grupa Facebook: Wsparcie naszych ekspertów oraz innych użytkowników
 • Gwarancję satysfakcji
 • ​Aktualizacje: kolejne lekcje video będą dodawane do kursu w przyszłości

Jak zorganizowany jest kurs i ile trwa?

Kurs jest podzielony na kilka modułów. Składa się z krótkich lekcji video. Dlaczego to krótkie lekcje, a nie godzinne nudne elaboraty? Z doświadczenia wiemy, że krótkie lekcje w formie video są bardziej efektywne. Pozwalają szczegółowo omówić dany temat. Krótkie video pozwala oglądającemu na lepsze zapamiętanie. Możesz też później dużo łatwiej ponownie znaleźć interesujący Cię temat. 

Program przygotowaliśmy tak, abyś mógł przerabiać go we własnym tempie i w każdej chwili wracać do materiałów video. Możesz też zawsze wrócić do procesów opisanych w kursie, które będą Ci potrzebne w danej chwili.  Kurs będziemy aktualizować, a w ramach społeczności możesz liczyć na naszą pomoc i podpowiedzi również po przerobieniu programu kursu.
Pamiętaj, że do wszystkich materiałów masz bezterminowy dostęp. Lekcje nagrane są na platformie Akademii Enova365. Możesz się do nich logować w dowolnej chwili, przez przeglądarkę.  
Przewidujemy późniejsze aktualizacje w postaci kolejnych nagrań. Jako uczestnik kursu będziesz miał również dostęp do tych lekcji, które powstaną w przyszłości. Nie będziesz musiał nic dopłacać.  Płacisz raz, a wszystkie nowe aktualizacje będą dla Ciebie dostępne. 
Ale jak KONKRETNIE 
wygląda ten kurs? 
Chcesz wiedzieć jak wygląda kurs? 
Poniżej Agendy masz dwie przykładowe lekcje z kursu. 
A tutaj obok możesz obejrzeć przykładową lekcję, w której pokazujemy jak wygląda platforma Akademii Enova365 na której umieszczone są nasze kursy i jak się po niej porusza. 

W tej lekcji dodatkowo mówimy Ci bardzo ważną rzecz! 

Zdradzamy sposób jak możesz przerobić ten kurs.
Co możesz zrobić aby znaleźć czas na przyswojenie wiedzy z kursu. 
A zresztą, co będziemy mówić: włącz video i zobacz, jak wygląda kurs od środka!

Dołączasz do kursu?

A czy jest inna droga?

Czy można nauczyć się inaczej enova365?

Możesz poszukać wiedzy w Internecie. Możliwe, że znajdziesz coś na YouTube albo w Google. Możesz następnie uzyskaną wiedzę testować i uczyć się na własnych błędach. Jest to na pewno opcja, ale czas i pieniądze, które będziesz musiał poświęcić, nie są tego warte.
W tym kursie dostaniesz sprawdzoną wiedzę, która powstała na bazie doświadczeń innych użytkowników. Wszystkie lekcje i procesy, będą dokładnie tymi, których będziesz używał codziennie w swojej pracy z systemem. 

Sprawdź Agendę kursu:


Zobacz jak wygląda kurs - Przykładowe Lekcje:

Dla kogo jest ten 
Kurs?

Planujesz pracować z enova365

Chcesz nauczyć się enova365.  Wymagają od Ciebie tego obowiązki zawodowe.  
Dostałeś nową pracę i musisz nauczyć się  szybko obsługi systemu. 

Jesteś  właścicielem firmy i zatrudniasz pracowników

Kurs daje Ci gotowy plan nauki dla nowozatrudnionych osób. Z kursem onboarding pracownika do systemu będzie bardzo łatwy. Sam poznasz proces nauki systemu, dzięki czemu będzie wiedział czego wymagać od nowych użytkowników.  Oszczędzisz swój czas i pieniądze na naukę nowej osoby.

Jesteś początkującym użytkownikiem

Pracujesz już jakiś czas z enova365. Ale często zdarz Ci się, że czegoś nie wiesz, nie do końca rozumiesz, albo nie pamiętasz jak się wykonuje daną czynność.  
Kurs pozwoli Ci usystematyzować wiedzę. Wyjaśni Ci wiele funkcjonalności i pomoże w zrozumieniu zasad działania enova365.

Jesteś na etapie wdrożenia enova365

Znajomość podstaw systemu pomoże w procesie wdrożenia. 
Po przerobieniu kursu będziesz wiedział jak działa system i będziesz mógł rozmawiać z wdrożeniowcem tym samym językiem. Dużo łatwiej określisz czego ci brakuje w systemie i jakich dodatkowych indywidualnych szkoleń potrzebujesz od Twoje firmy wdrożeniowej.

Prowadzisz własną firmę

Prowadzisz własną firmę i wybrałeś enova365 jako system do prowadzenia firmy. Zastanawiasz się jak teraz sprawnie się go nauczyć.

Zależy Ci na:

- Zrozumieniu podstaw systemu - nie chcesz bezmyślnie wykonywać czynności 
- Sprawnym uruchamianiu i efektywnej pracy w systemie
- Oszczędności czasu na naukę 
- Nie popełnianiu, podstawowych błędów 

Dla kogo NIE jest ten Kurs?

Zaawansowani użytkownicy

Pracujesz już od długiego czasu na systemie enova365. Potrafisz samodzielnie konfigurować i modyfikować system. Wtedy wiedzę z tego kursu na pewno stosujesz na co dzień. 

Nie masz czasu na oglądanie kursu online

Wolisz aby od razu Cię ktoś szkolił osobiście. Nie potrafisz znaleźć kilkunastu minut dziennie na obejrzenie lekcji video.  Wolisz czytać pdf'y niż oglądać filmy video.

Przeszedłeś szkolenia producenta

Byłeś na kilku dniowych szkoleniach producenta systemu w Krakowie. Przeszedłeś z twórcami stacjonarne szkolenia ze wszystkich modułów systemu. W tym przypadku Kurs może nie poszerzyć Twoich umiejętności. 

Chcesz sam się nauczyć metodą prób i błędów 

Masz dużo czasu. Jesteś cierpliwy i nie zniechęcają Cię niepowodzenia. Lubisz się uczyć na własnych błędach. Uważasz, że tylko tak można nauczyć się obsługi systemu. 

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję 
i dołączyć do grona uczestników. 

Tak, jestem gotowy przerobić ten kurs!
Wiem, że decydując się na zdobycie wiedzy, którą mi proponujecie w kursie, zagwarantuję sobie szybką naukę i przebrnięcie przez trudne początki pracy z systemem. A swojej firmie zaoszczędzę zbędnych wydatków na szkolenia stacjonarne. 
Wiem, że mogę liczyć na wasze wsparcie w nauce i merytoryczną pomoc. 
Wiem, że dajecie mi 14-dniową gwarancję satysfakcji i rozumiem, że w tym czasie mogę bez żadnych przeszkód sprawdzać i wdrażać zdobytą wiedzę, którą nauczę się w kursie.
Doskonale rozumiem, że najlepszy zwrot z inwestycji uzyskam tylko i wyłącznie wtedy, kiedy rzeczywiście zastosuję w praktyce to, co pokazujecie w kursie i zacznę to stosować na co dzień.

Nasza GWARANCJA satysfakcji:

Przygotowaliśmy materiały tak, aby dały więcej wartości, niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres e-mail: kontakt@akademiaenova365.pl i zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. 

Masz na to 14 dni od daty zakupu.

Wiem, jak to jest, gdy kupuje się przez Internet.

Oferta zawsze jest atrakcyjna, ale zapewne zastanawiasz się, jak to naprawdę wygląda w środku? Powiemy Ci tak – jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać: MUSISZ TO ZOBACZYĆ. 

Dlatego kup sobie teraz ten kurs. Oglądaj nagrania. Dołącz do naszej grupy na Facebooku. Zadaj nam swoje pytania i  przekonaj się na własnej skórze, jak to zmieni Twój sposób nauki enova365.
Zobacz, co się wydarzy, gdy poprowadzimy Cię za rękę przez enova365. 

Nic nie ryzykujesz! 
Gwarantujemy Twoją satysfakcję. 

Opinie uczestników naszych szkoleń:

Każde szkolenie prowadzone przez pana Mariusza Wiśniewskiego, które przeszłam było jasno i konkretnie prowadzone. Podawał wiele przykładów, które mogłam potem zastosować u siebie. 
Jadwiga
Ostatnio Bit Serwis szkolił nas online z obsługi Handlu. Moi sprzedawcy wreszcie zrozumieli jak działają relacje między dokumentami. Nikt z nas nie wiedział tego poprawnie , jak to działa.
Krzysztof
Pan Mariusz ma chyba dar dzielenia się wiedzą. Jak on mi coś tłumaczy to nie ma mocnych. Zawsze działa
Barbara
Na szkoleniach w Bit Serwis jest zawsze konkretnie. Podziwiam za każdym razem ile oni wiedza o systemie
Magdalena
Dziękuję za rzetelną i merytoryczną wiedzę o systemie. Skomplikowane  dla mnie wzorce księgowań stały się możliwe do zrobienia samodzielnie. Prosiłam potem tylko o sprawdzenie i nie zrobiłam żadnego błędu :) 
Justyna
Bardzo przydatne filmiki. Wskazówki w nich zawarte, pomimo kilkuletniej pracy na programie bardzo się przydają. Jak widać ciągle mało wiemy o enova. Filmik o ustawieniach PPK uratował mi życie. Teraz wiem już chyba w tym temacie wszystko.
Dawajcie więcej takich materiałów. Może coś o dodatkach w placach.....jak ustawić premię żeby liczyły lub nie liczyły się do podstawy chorobowego. Jak w ogóle w szybki i prosty sposob ustawić nowy dodatek.
Kocham Was za eBooki .
Marzena B-F

Najczęściej zadawane pytania:

Jaka jest forma tego kursu?

Kurs jest w formie filmów video. Po wykupieniu dostępu lekcje masz umieszczone na platformie AkademiaEnova365.  

Kiedy będę miał dostęp do platformy kursu?

Dostęp zostanie Ci przyznany automatycznie, od razu po dokonaniu płatności. 

Czy po zakupie będzie cały kurs dostępny?  

TAK. Będziesz miał dostęp od razu do wszystkich modułów. 

Jak długo będę miał dostęp do kursu?

Dostęp do wszystkich lekcji kursu zachowasz bezterminowo. Możesz korzystać z nich w dowolnym momencie.  Nie ma ograniczenia czasowego. 

Czy muszę mieć już kupione licencje enova365 aby uczestniczyć w kursie?

Nie, kurs jest nagrany na wersji demo systemu. Możesz w nim uczestniczyć bez kupowania licencji.

Czy mogę liczyć na promocję i niższą cenę?

NIE. To są najniższe ceny.  W kolejne edycji kursu ceny będą zawsze wyższe. 

Jak mogę zamówić kurs?

Najprościej poprzez tą stronę. Kliknij w dowolny przycisk DOŁĄCZ DO KURSU i zostaniesz przekierowany na stronę zakupu gdzie podasz swoje dane. 

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Wystawiamy normalne faktury z VAT 23%. Fakturę otrzymasz z automatu po dokonaniu zamówienia. Przy składaniu zamówienia zaznacz opcję " chcę otrzymać fakturę VAT". NIP podajesz w koszyku przy zakupie. Zakupy obsługuje tpay.pl

Nie chcę płacić kartą, bo nie lubię podawać numerów mojej karty. Chcę zapłacić przelewem. Czy jest to możliwe?

TAK. Wystarczy, że napiszesz na maila: kontakt@akademiaenova365.pl , a my wyślemy Ci proformę. Po opłaceniu proformy, dostęp nadamy Ci ręcznie. Albo druga opcja - zamów prze tą stronę i w uwagach napisz, że chcesz zapłacić przelewem, a prześlemy Ci proformę na podanego maila.

Czy mogę kupić kurs na raty?

Niestety obecnie nie ma takiej możliwości.   

Ale, czy to kurs na pewno dla mnie?

Jeśli chcesz nauczyć się skutecznie obsługi systemu enova365, to TAK.  Pamiętaj też, że masz Gwarancję satysfakcji jeśli uznasz z jakiegoś powodu, że jednak to kurs nie dla Ciebie. 

A z tą Gwarancją to Wy tak poważnie? 

Oczywiście, że tak. Rozumiemy, że styl prowadzenia szkolenia nie każdemu może odpowiadać. Dlatego, jeśli do 14 dni po zakupie uznasz, że rezygnujesz, to zrobimy Ci zwrot 100% zainwestowanej kwoty.   

Masz więcej innych pytań? Pisz do nas śmiało na kontakt@akademiaenova365.pl 

Dlaczego tylko tyle?

Powód jest prosty. A w zasadzie są dwa powody. 
Po pierwsze chcemy mieć świadomych użytkowników enova365, którzy będą dzięki temu będą popularyzować system.

A po drugie, chcemy abyś został naszym stałym klientem 
na resztę kursów😃

Na koniec mamy jeszcze parę pytań,  które usłyszeliśmy od kupujących:

Za drogo. Nie mogę sobie pozwolić na takie drogie usługi.

Cena kursu to tylko ułamek ceny, jaki musiałbyś zapłacić za indywidualne szkolenie wdrożeniowca. To tutaj w naszym kursie dowiesz się, czego tak naprawdę potrzebujesz, otrzymasz sprawdzone informacje, szkolenia, które poprowadzą Cię krok po kroku. Jeśli będziesz chciał poszerzyć swoją dalszą wiedzę, a system enova365 to nie jest Twoje hobby tylko narzędzie pracy, dzięki któremu zarabiasz w swoim biznesie, to taki budżet powinien się w nim znaleźć. 
Kurs da Ci solidne podstawy i po jego przerobieniu będziesz wiedział jakich indywidualnych szkoleń potrzebujesz dodatkowo.

Czy na pewno znajdę coś dla siebie, czy będą odpowiedzi na moje i tylko moje pytania?

W naszej Akademii będą sesje pytań i odpowiedzi z ekspertami enova365 z odpowiedziami na pytania zadawane przez kursantów. Jest też dostęp do grupy na której przebywają osoby podobne do Ciebie, które stanowią doskonałe wsparcie dla innych użytkowników systemu. Często na grupie na Facebooku możesz również uzyskać odpowiedzi ekspertów enova365. 

Za mało się znamy i nie jestem pewny, czy mogę Wam zaufać

Mamy liczne grono klientów, którym wdrożyliśmy system enova365. Posiadamy doświadczenie zdobyte na przestrzeni około 20 lat przy pracy z różnymi systemami i różnymi klientami. Platforma Akademia Enova365 jest nowością dla Ciebie i również w pewnym sensie dla nas. Projekt szkoleń wideo stanowi duże wyzwanie. Ale nie jesteśmy w Internecie anonimowi. Możesz sprawdzić jak postrzegana jest marka Akademia Enova365. 

Moja enova365 jest specyficzna, mam indywidualne ustawienia i potrzebuję szkolenia dostosowanego do moich potrzeb.

Każda instalacja enova365 w firmach z różnych branż ma znamiona indywidualne i jest “skrojona pod wymiar” danego klienta. To cała zaleta systemu enova365, który na to pozwala. Ale doskonale wiemy, że każda osoba zaczynająca pracę (powiedzielibyśmy “przygodę”) z tym systemem potrzebuje opanować jego podstawy. A my z doświadczenia wiemy, że ten punkt często jest pomijany albo robiony w maksymalnym skrócie. A to może się potem odbić na Twoich umiejętnościach i czasami może lekkiej frustracji spowodowanej mnogością funkcji systemu. Przerobienie naszego kurs pomoże Ci oszczędzić mnóstwa takich frustracji.

Nie wiem, czego nie wiem o systemie enova365, czy wy to wiecie lepiej ode mnie?

😃  My wiemy jaki proces zastosować abyś mógł szybko i skutecznie zacząć pracę w systemie. I ten kurs jest takim procesem, który pomoże Ci zrobić onboarding do systemu

Będę dostawać ogólne odpowiedzi o systemie i nie będę ich i tak umiał dopasować do siebie i swojej enovy.

Kurs i ogólnie szkolenia z podstaw musi zachować pewien poziom ogólności. Kurs jest przeznaczony dla różnych osób korzystających z systemu. To te podstawy ogólne pozwolą Ci poznać system i jego możliwości i wtedy będziesz wiedział o co zapytać swojego wdrożeniowca. Bo to najczęściej firma wdrożeniowa uruchamia i ustawia Twoją indywidualną konfigurację. Kurs pomoże Ci zrozumieć na czym polega praca z enova365. Dzięki temu będziesz mógł rozmawiać z wdrożeniowcami tym “samym językiem”.

Czy ja sobie nie znajdę w Google takich szkoleń z podstaw? W Google jest przecież wszystko.

Są dwa problemy z tym związane. Po pierwsze problem tkwi właśnie w tym, że w Google znajdziesz wszystko i …czasami nic. Niczego nie możesz być do końca pewny. 
I druga rzecz. Zawsze należy sobie zadać pytanie, ile godzin zajęło by Ci szukanie tej lub podobnej wiedzy? Czy to co znalazłeś naprawdę Ci wystarczyło i pomogło? Czy nie lepiej w kilkukrotnie mniejszym czasie przejść to szkolenie i uzyskać kompleksową i poukładaną w proces wiedzę? Nawet jeśli znajdziesz część wiedzy w Google to nie ułożysz jest w proces i na pewno zajmie Ci to znacznie więcej czasu niż przerabianie sprawdzonego kursu.

Podziel się jeśli chcesz!

Jeśli to wszystko wydaje Ci się warte uwagi, to może przyda się również Twoim znajomym? 
Masz znajomego lub partnera biznesowego, którego też może to zainteresować? 

Wyślij jej lub jemu proszę link do tej strony.

Copyright 2021 @ AkademiaEnova365     |        Polityka Prywatności