Subskrybuj aktualizacje e-mail

Dodaj opisową wiadomość, informującą osoby odwiedzające, do czego się tutaj rejestrują.

Marketing przez
Akademia Enova365
To miejsce dla użytkowników i sympatyków systemu enova365. 

Zacznij łatwiej pracę w enova365 razem z Akademią.

Akademia Enova365 to odpowiedź na potrzeby użytkowników systemu, 
czyli firm i przedsiębiorstw, 
którzy pracują na enova365 


Arkadiusz Zamarja, 20 sierpnia 2020


Skąd pomysł na AkademieEnova365?
 
Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników enova365!

W naszej pracy wdrożeniowej stale mamy zapytania od osób pracujących na enova365 na temat działania systemu. Wielu pyta o podobne problemy. Dużo z nich sprowadza się do tego jak funkcjonuje system. Wiemy, że jeśli użytkownik opanuje w odpowiednim stopniu znajomość systemu, to może dzięki temu osiągać lepsze efekty pracy. Wtedy zadania są możliwe do wykonania i dodatkowo są wykonywane sprawniej i bardziej efektywnie.

Nie jesteśmy w stanie jako partner enova365 odpowiedzieć wszystkim naszym klientom i użytkownikom systemu na ich wszystkie pytania. I te proste i te trudne. Ale mamy dla Was rozwiązanie, które pozwala lepiej opanować system enova365.

W odpowiedzi na te powtarzające się pytania i problemy naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć AkademiaEnova365.

Będzie to miejsce gdzie użytkownicy systemu enova365 będą mogli zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę związaną z obsługą systemu. W AkademiiEnova365 będziemy mogli edukować wszystkich użytkowników. Chcemy oferować wiedzę o systemie jak największemu gronu użytkowników, pracujących na enova365.

Powstała już grupa na Facebooku (link w stopce), zapraszamy również Ciebie do zapisania się do grupy. Będziesz mógł wymieniać się własnymi doświadczeniami i w ten sposób również rozwijać wiedzę o systemie tak, aby być bardziej świadomym i aktywnym użytkownikiem enova365. 

Eksperci enova365 na tej grupie udostępniają informacje i podstawowe wsparcie dla użytkowników enova365. 


Serdecznie zapraszamy do współpracy z AkademiaEnova365. 

Dołącz do Newslettera Akademii Enova365 

Zapisz się na newsletter i dowiaduj się o ważnych informacjach o enova365, o aktualizacjach i rozbudowie systemu, interesujących ciekawostkach i sposobach na pracę z enova365. 

Mamy dla Ciebie jasny układ: Ty dajesz nam swojego maila, a my co tydzień szykujemy dla Ciebie ważne informacje o enova365, o aktualizacjach i rozbudowie systemu, interesujących trikach i sposobach na pracę z enova365. Dajemy również dużo darmowej wiedzy i rozwiązań, które ułatwiają pracę w systemie.

Wchodzisz w to?

© AkademiaEnova365. 
Wszystkie prawa zastrzeżone.